Demo

Abdulhamit Gül, Araban’da Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

araban haberi fotoğrafıGaziantep’te 1 Kasım Milletvekilliği Genel Seçimleri’nde yüzde 61 ile 8 milletvekili çıkaran Ak Parti, Araban ilçesinde 8 kurban kesti.

1 Kasım Genel Seçimlerinde AK Parti’in Gaziantep’te çıkardığı 8 milletvekili ile birlikte Araban ilçesine teşekkür ziyaretine gelen AK Parti Genel Sekreteri Abdulhamit Gül ve AK Parti İl Başkanı Mehmet Eyüp Özkeçeci, milletvekilleri Mehmet Erdoğan, Şamil Tayyar, Nejat Koçer, AHMET UZER ve Canan Candemir Çelik, AK Parti Araban İlçe Teşkilatı binası önünde düzenlenen ve yaklaşık bin 500 vatandaşın katıldığı karşılama töreninde AK Parti Araban İlçe Teşkilatı tarafından her milletvekiline 1 davul ve her milletvekili için 1 koç kurban kesilerek coşkuyla karşılandı.

AK Parti Genel Sekreteri ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Abdülhamit Gül burada yaptığı konuşmada, “Bu ülkede milletin yanında olanlar ile olmayanlara şimdiye kadar bu millet çok şahit oldu. Bu ülkedeki camilerde tanrı uludur diye okunan ezanları değiştirerek aslına uygun okunması sağlayan Menderes’i de gördü. Baş örtüsü için mücadele eden Erbakan’ı da gördü. Bu ülkede darbeler olmasın diye gelen Erdoğan’ı da gördü. Bu ülkede Menderes’i dar ağacına götüren aynı düşünce Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan için de aynı şeyi yapmaya çalışıyor. 1 Kasım’da millet onların cevaplarını vermiştir” sözlerine ekledi.

Konuşmaların ardından Arabanlı esnaflara da teşekkür eden heyet daha sonra akşam saatlerinde ilçeden ayrılarak Gaziantep’e döndü.